מועדון הטניס בני הרצליה

מועדון הטניס בני הרצליה

מנהל ענף הטניס: רוני קריגסמן, מאמן בכיר
טלפון: 09-9564646 | 09-9510404
פקס: 09-9510630
כתובת: י.ל פרץ 33 נווה עמל הרצליה,
קאנטרי הרצליה
אימייל:
office@tennisbho.co.il
כתובת האתר:
www.tennisbho.co.il 
פייסבוק:
טניס בני הרצליה ישראל
מגרשים: 8 מגרשים (6 מגרשים קשים + 2 חימר) בנווה עמל,
5 מגרשים בקאנרטי הרצליה.
שירותי המועדון: משרד, מזנון, שירותים ומקלחות, חדר לימודים, חדר מנוחה, חדר מחשבים, חדר כושר, חניה חופשית, חניה לנכים, גישה לנכים. שטח של 600 מ"ר המיועד לרווחת המשפחות המגיעות לצפות בילדים.
סיפור המועדון:
מועדון בני הרצליה קיים כבר למעלה מ-30 שנה ומשרת את עמותת בני הרצליה, עמותה עירונית הנותנת שירות לכל תושבי העיר. במועדון קיימים שני מגרשי החימר היחידים בארץ (100 אחוז חימר) העומדים בסטנדרטים של תחרויות בחו"ל ולכן הוא מהווה מוקד עליה לרגל בעונת החימר לשחקני נבחרות הגברים, הנשים, הנוער וכיסאות הגלגלים של ישראל.
השחקנים ההישגיים של המועדון משלבים בין סוגי המשטחים ושחקנים חובבים מרחבי הארץ, בעיקר עולים ממדינות באירופה כמו צרפת ובלגיה, מארה"ב ומדרום אמריקה, מגיעים לשחק על החימר ולהיזכר במגרשים עליהם גדלו.

תכניות הטניס:
פרו-טניס: תכנית לגילאי 3-8 השמה דגש על חיזוק יכולות לחיים – העצמת ביטחון עצמי, שיתוף פעולה, הצבת מטרות והשגתן, פיתוח יצירתיות, משמעת וכושר ריכוז, פיתוח כישורים מוטוריים ואתלטיים החיוניים ביותר בגיל הרך.

בית ספר לטניס לילדים ונוער: אימונים לפי שיטת "הטווחים" (Play&Stay) אשר פותחה על ידי איגוד הטניס העולמי. שיטה זו מתאימה את הציוד וגודל המגרש ליכולות השחקנים כדי שילמדו את המשחק בקלות ויתקדמו במהירות.

תכנית הישגית: פיתוח שחקנים צעירים ומוכשרים על מנת לעזור להם לממש את הפוטנציאל שטמון בהם. התכנית שמה דגש במתן התנאים המתאימים לשחקנים על מנת שיהיו מובילים בארץ ובעולם בגילאי נוער ובוגרים.

טניס בוגרים לגילאי 18 ומעלה: תכנית ייחודית לגברים ונשים, למתחילים ולמתקדמים, בשיטה המאפשרת לימוד מהיר של המשחק והטכניקה. מתקיימת בשעות הבוקר והערב, בין 4 ל-6 שחקנים על פי חלוקה לפי רמה.

הישגים: שחקנים רבים שגדלו במועדון יצאו לאחר הצבא לקולג' בארה"ב לדוגמה: עידן מרק, אפרת לאופולד, לירן בראון ואדם רוזנבלום.
אלופים בעבר: אלופי ישראל לנוער – עומרי חסין.

הצוות:
מנהל ענף הטניס: רוני קריגסמן
מנהל המועדון: גבי חגי
מנהל מקצועי: יוני גורדון
מאמן הכושר: יובל לוטבק
מאמן ראשי תכנית תחרותית: עדי חן
מאמנים תחרותיים: עידן מרק ואיגור יונין
מאמן ראשי סגלים צעירים: סם גלמן
מנהל מועדון קאנטרי הרצליה: דורון גרטל.
צוות המאמנים בבית ספר לטניס ובפרו טניס: דן פוני, שי טביביאן, הנרייאט מייט, יוסף רוקח.

דבר המנהל: "החזון שלנו הוא הטניס ככלי חינוכי, אנחנו מתמקדים בצד החברתי, בערכים ובמצוינות של הילדים ולא בכדי שרתו שחקנים רבים אצלנו ביחידות המובחרות ביותר בצה"ל. שחר פאר, יוליה גלושקו, דודי סלע, אמיר וינטרוב, יוני ארליך ועוד מתאמנים אצלנו בקביעות על מגרשי החימר, המהווים יתרון עבור שחקני הקבוצות ההישגיות שלנו שמפתחים סבלנות ויציבות וזוכים לגיוון של משטחים כשהם יוצאים לתחרויות ברחבי העולם".

קטנטנים2 קטנטנים צוות המועדון מועדון3רוני קריגסמן מנהל ענף הטניס מועדון 4 לוגו טניס בני הרצליה